YENİLİKÇİ VE KAPSAMLI ÇÖZÜMLER

Dekoratif profil sektöründe uluslararası ünlü markaların metal tedarikçisi olan Orego Metal’in başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde tercih edilmesinin sebebi "kaliteli hammadde, doğru işlem ve kusursuz yüzey" anlayışıdır. Aynı anlayışı son ürün ile buluşturarak 2004 yılında Mox Profil Sistemleri markasını kurduk ve üretici kimliğimiz sayesinde dünya çapında fiyat, kalite dengemiz ile öne çıkmayı başardık.

Süpürgelik, seramik, zemin ve basamak profillerinden oluşan, alüminyum ve paslanmaz çelik hammaddeleri ile üretilen, farklı verimlilikte geniş yüzey ve renk seçeneklerine sahip, özenle tasarlanmış ürün portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünlere daha kolay ulaşmalarını sağlıyoruz.

Hastaneler, okullar, oteller, konutlar, alışveriş ve güzellik merkezleri başta olmak üzere birbirinden farklı sektörlere hitap eden ürün yelpazemize, gelişen sektörü ve inşaat teknolojisini yakından takip ederek, devamlı olarak yenilikçi ürünler ekliyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve geri bildirimini her zaman ön planda tutmamız, Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika pazarlarında her yıl yükselen bir ivme ile büyüme rakamlarımızı arttırmamızda en önemli rolü oynamaktadır.

İhtiyaçlarınıza göre özel ürünler tasarlıyoruz.
Mevcut ürünlerimizin uygulama çözümleri veya uygulama alanlarınız için önerebileceğimiz kişiselleştirilebilir ürünlerimizle, projelerinizdeki sorunlu uygulama alanlarında çözüm ortağınız olmak için keşif ekibimizle yanınızdayız. Üretici kimliğimiz ve 3.000’e yakın mevcut kalıbımızla standart dışı çözümler sunabiliyoruz.
We design custom products according to your requirements.
Özel kalıp üretimi ve prototipleme.
Mevcut ürünlerimizin projelerinizde çözüme ulaşamadığı durumlarda, sizinle koordineli bir şekilde çalışacak olan tasarım ekibimiz, talebiniz doğrultusunda ürün tasarımını yaparak tarafınıza sunacak ve tüm teknik ayrıntıları hakkında sizi bilgilendirecektir. Kendi kalıp atölyemizde, sadece size ait olan kalıpları tüketim miktarınız ve yüzey beklentiniz doğrultusunda stabil çalışacak şekilde üretiyoruz. Bu tasarımlar ve kalıplar başka bir firma veya şahıs ile paylaşılmıyor.
We design custom products according to your requirements.
Sınırsız ölçü, renk ve varyasyon üretimi.
Sizi hem kesim işçiliğinden hem de fire maliyetlerinden kurtarmak için 6 metreye kadar özel boy profil üretiyor, profillere hassas kesim yaparak, hatasız bir şekilde size ulaştırıyoruz. Kendi entegre toz boyama tesisimizde sınırsız RAL renk, eloksal tesisimizde de mat ve parlak yüzeylere gümüş, sarı, bronz, inox ve siyah renk seçeneklerinde profil üretiyoruz. Ayrıca 3 metreye kadar profillerde krom kaplama ve nikel renkleri de üretim kabiliyetlerimiz arasındadır.
We design custom products according to your requirements.